W ostatnich tygodniach trwały prace remontowe siedziby klubu SP8ZBX przy Zespole Szkół Elektrycznych w Krośnie.

Odnowione zostało główne pomieszczenie w którym pracuje nasza radiostacja oraz odbywają się czwartkowe spotkania.

Prace remontowe obejmowały między innymi roboty przy wykorzystaniu płyt gipsowo-kartonowych, mające na celu osłonięcie części instalacji CO. Ponadto zmodernizowana została w znacznym stopniu instalacja zaopatrująca nasze urządzenia w energię elektryczną. Całość prac zwieńczyło malowanie całego pomieszczenia oraz przemeblowanie wraz z montażem tablic, półek i oświetlenia stanowiska pracy .

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w prace remontowe. Szczególne podziękowania należą się Wiesławowi SP8NFZ który planował i wykonywał większość prac własnoręcznie.

Poniżej kilka zdjęć z prowadzonych prac wraz z efektami końcowymi.