Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków krótkofalarstwa oraz krótkofalowców wraz z rodzinami na Spotkania Krótkofalowców na górze Liwocz koło Jasła. Spotkanie odbywają się w pierwszą sobotę lipca. Rozpoczęcie w godzinach przedpołudniowych. Spotkania tradycyjnie odbywają się przy kościele pod wieżą widokową, na której umieszczone są przemienniki SR8V oraz SR8JS na Górze Liwocz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich krótkofalowców i sympatyków krótkofalarstwa na coroczne spotkania podsumowujące Zawody o Replikę Lampy Ignacego Łukasiewicza. Spotkania odbywają się co roku w drugiej połowie października. Zazwyczaj miejscem spotkania jest teren skansenu Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

OT PZK nr 28 w Tarnowie serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów na coroczne spotkanie w Jodłówce Tuchowskiej pod hasłem "Krótkofalarska Jesień na Pogórzu".

Spotkania odbywają się od 1985 roku, zawsze w drugi weekend września. W 2015 roku przypada to na 11-12-13 września.

Szczegółowy program spotkania wraz ze wskazówkami dojazdu można znaleźć na stronie Oddziału Terenowego PZK nr 28 w Tarnowie.

Z przyjemnością przekazujemy informację o zaproszeniu wszystkich krótkofalowców na „IV Podkarpacki Zjazd Krótkofalowców 2015”. Spotkanie organizowane przez Zarząd 18 Oddziału Terenowego Polskiego Związku Krótkofalowców w Rzeszowie oraz członków Łańcuckiego Klubu Krótkofalowców SP8PLM odbędzie się w dniach 22-23.08.2015 r. w Leśniczówce „Marysin” w okolicach Pałacu Myśliwskiego Potockich w Julinie.

Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie OT 18 PZK w Rzeszowie.