Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków krótkofalarstwa oraz krótkofalowców wraz z rodzinami na Spotkania Krótkofalowców na górze Liwocz koło Jasła. Spotkanie odbywają się w pierwszą sobotę lipca. Rozpoczęcie w godzinach przedpołudniowych. Spotkania tradycyjnie odbywają się przy kościele pod wieżą widokową, na której umieszczone są przemienniki SR8V oraz SR8JS na Górze Liwocz.

 

 

Mapa lokalizacji miejsca spotkania.

 

 

Wskazówki dojazdu:

Spotkania odbywają się na szczycie góry Liwocz, znajdującej się na północny zachód od Jasła. Na jej szczyt najprościej dostać się można od strony miejscowości Brzyska. Zjazd na górę Liwocz jest oznakowany. 

 

Po zjechaniu z głównej drogi w miejscowości Brzyska (znak "4,5 km LIWOCZ") należy kierować się wzdłuż drogi asfaltowej. Po 3 km dotrzemy do parkingu w lesie. Dalsza podróż (podjazd) samochodem uzależniony jest od panującej w ostatnich dniach pogody (ewentualne opady) lub rodzaju posiadanego pojazdu. Sposób pokonania ostatniego odcinka trasy (1,5 km) zależy od własnej oceny i decyzji uczestnika.

 

 

Na szczycie góry Liwocz znajduje się Sanktuarium Chrystusowego Krzyża i Matki Bożej Królowej Pokoju, wraz z wieżą widokową.

 

 

W dziale "Wyprawy i spotkania" można znaleźć kilka zdjęć z wcześniejszych edycji spotkań na górze Liwocz koło Jasła.